سپهر عمران > خدمات عمرانی > هزینه بازسازی منزل اصفهان

هزینه بازسازی منزل اصفهان در سپهر عمران

در مقایسه با قیمت ساخت خانه، هزینه بازسازی خانه بسیار مقرون به صرفه است. بازسازی خانه شامل ترمیم خرابی ها، تغییر دکوراسیون خانه و طراحی داخلی منزل می باشد و اجرای سقف کاذب، نصب کاغذ دیواری، نصب پارکت ، تعویض کابینت آشپزخانه و طراحی دکوراسیون آشپزخانه، به هنگام بازسازی منزل انجام می شود.شرکت مهندسی سپهر عمران از افراد با تجربه و متخصص در زمینه بازسازی و معماری داخلی، آماده همکاری در زمینه  بازسازی منزل در اصفهان ، بازسازی خانه های کلنگی در اصفهان و بازسازی آپارتمان در آپارتمان می باشد. برآورد دقیق زمان اجرا و هزینه بازسازی منزل در اصفهان ، پس از بازدید رایگان از محل انجام می شود و پیشنهادات بازسازی را به شما عزیزان ارائه خواهند داد.

عوامل تاثیرگذار در هزینه بازسازی خانه های قدیمی اصفهان

پیش از اقدام به بازسازی منزل ، اطلاعاتی در مورد هزینه های بازسازی منزل و مراحل اجرا به دست آورید. موارد زیادی می توانند در هزینه بازسازی منزل تاثیر گذاشته و موجب افزایش مبلغ نهایی بازسازی شوند. اگر بودجه مشخصی در نظر دارید، با کسب اطلاعات بیشتر مخارج بازسازی به بهترین شیوه کنترل نمایید زیرا بازسازی های غیر اصولی و نامعقول نه تنها در زیباسازی فضای داخلی تاثیری ندارد بلکه می تواند هزینه زیادی را تلف نماید. جهت کسب اطلاعات بیشتر میتوانید با سپهر عمران تماس بگیرید. در زیر به لیستی از عوامل موثر در هزینه ها اشاره نموده ایم.


بازسازی سقف منازل مسکونی

بازسازی سقف منازل مسکونی قدیمی

اجرای کناف و میلگرد، گچبری ها، نورپردازی سقف کاذب و گچکاری سقف رایج ترین عملیات بازسازی در منزل است و هزینه بازسازی منزل با توجه به مصالحی که برای اجرای سقف انتخاب می شود، تغییر خواهد کرد. به طور معمول سقف هال و پذیرایی با طراحی های خاص کار می شود ولی لزومی به اجرای نورپردازی و تزئینات برای سقف اتاق خواب نیست.


بازسازی دیوارها

بازسازی دیوارها در بازسازی منزل قدیمی اصفهان

یکی از گزینه های بازسازی منزل تعویض پوشش دیوارها در طراحی دکوراسیون داخلی منزل است که انتخاب های زیادی برای آن وجود دارد. از جمله استفاده از کاغذ دیواری ساده و سه بعدی، پوسترهای سه بعدی، رنگ و نقاشی ساختمان، پنل های دکوراتیو، سنگ آنتیک و تزئینی و غیره که روی هزینه بازسازی منزل تاثیر دارند که می توانید برا اساس میزان بودجه و سلیقه خود ، بهترین نوع پوشش را برای دیوار منزل خود انتخاب نمایید.


بازسازی آشپزخانه

بازسازی آشپزخانه

آشپزخانه از رایج ترین محل هایی است که در پروژ ه های خانگی بازسازی می شوند.بازسازی آشپزخانه امروزه شامل تعویض کابینت ها , برداشتن دیوار آشپزخانه های قدیمی تر و تبدیل فضای بسته به فضای باز پیشخوان دار یا تخریب آرک های قدیمی و رابیتس کاری ها , تعویض لوله کشی ها , کف سازی , تعویض کاشی بین کابینتی، سرامیک و سینک و شیرآلات ظرفشویی و همچنین طراحی و ساخت کابینت ، اجرای نور پردازی و … می باشد. در نظر داشته باشید که دکوراسیون داخلی آشپزخانه باید هماهنگی کامل با سایر عناصر طراحی داخلی در منزل داشته باشد.


بازسازی اتاق خواب

بازسازی اتاق خواب

تعداد اتاق خواب ها و نحوه اجرای کار روی هزینه بازسازی خانه تاثیر مستقیم دارد.طراحی اتاق خواب با توجه به چیدمان لوازم و  فردی است که از اتاق استفاده می کند انجام می شود. امروزه انواع کمد دیواری ام دی اف با استحکام زیاد و ابعاد کوچکتر جانشین کمدهای قدیمی شده اند و با توجه به محل قرارگیری تخت و ابعاد تختخواب مشخص می شود. دیوارپوش ها و کفپوش ها هم هزینه های بازسازی را افزایش می دهند. استفاده از رنگ های شاد و گرم می تواند انتخاب خوبی برای اتاق کودکان و نوجوانان باشدو رنگ های خنثی برای اتاق خواب بزرگترها.


نوسازی کف منزل

نوسازی کف منزل

از آنجایی که کف منزل سطح بزرگی را اشغال کرده ، یکی از مهم ترین بخش ها در بازسازی منزل است و  انواع پارکت، کفپوش های چوبی، لمینت، کفپوش پی وی سی، سنگ و سرامیک برای کف ساختمان های مسکونی مورد استفاده قرار می گیرند.  توجه نمایید که هر نوع کف ، مشتری منحصر به فرد خود را دارد.  


بازسازی سرویس بهداشتی و حمام

بازسازی سرویس بهداشتی و حمام

هزینه بازسازی خانه در صورت تعمیر حمام و سرویس بهداشتی افزایش می یابد و با توجه به جنس مصالح و نحوه اجرای کار، متفاوت می شود. تجهیزات زیادی در فضای حمام و سرویس بهداشتی وجود دارد که قابل تغییر و نوسازی است. از جمله تعویض کاشی های قدیمی، تعویض لوله های پوسیده و فرسوده، جا به جایی شیرآلات و تاسیسات، نصب توالت فرنگی، تعویض وان قدیمی و حتی برداشتن دیوار اضافی که موجب بزرگتر دیده شدن فضا شده و زیباتر شدن فضا می شود. همچنین مهم ترین کار در بازسازی حمام و سرویس بهداشتی بحث عایق بندی کف و دیوارهاست.

شرکت سپهر عمران مجری بازسازی خانه های قدیمی در اصفهان

شرکت سپهر عمران با بیش از یک دهه سابقه مفید در پروژه های بازسازی آپارتمان در اصفهان و بازسازی خانه های کلنگی در اصفهان با استفاده از تیم های مجرب و کارآزموده وبا ارائه مشاوره رایگان توام با ارائه ی ضمانت نامه اجرایی و عقد قرارداد ، در سریع ترین زمان ممکن در کلیه ی امور نو سازی و بازسازی آماده خدمت رسانی به شما همشهریان عزیز می باشد.
یک تفاوت مهم شرکت سپهر عمران در اجرا با هماهنگی کامل با طراحی دکوراسیون و طراحی معماری کاملا اصولی است. بازسازی اصولی باید با بررسی اولیه منازل و شناسایی پتانسیل های مهم فضا و تاثیر گزار در بازسازی ،کنترل هزینه بازسازی ،برنامه ریزی صحیح جهت اجرای پروژه بازسازی منزل، توجه به تاسیسات وزیرساخت های ساختمان صورت بگیرد. 
تمامی حقوق این سایت متعلق به شرکت عمرانی سپهر عمران می باشد