سپهر عمران > خدمات عمرانی > بازسازی آپارتمان در اصفهان

بازسازی آپارتمان در اصفهان با سپهر عمران

بازسازی آپارتمان های قدیمی ، علاوه بر این که به شما این امکان را می دهد تا از فضاهای بدون استفاده و یا بد استفاده شده قدیمی به بهترین شکل ممکن استفاده نموده ، یک فضای خسته کننده و تکراری را با استفاده از رنگ، طراحی و معماری جدید به آپارتمان های لوکس و امروزی تبدیل کرده و به قیمت ساختمان بیفزایید. 
اما برای بازسازی آپارتمان خود بهتر است از کارشناسان خبره و مجرب مانند کارشناسان شرکت سپهر عمران در اصفهان بهره بگیرید. گروه سپهر عمران ، با دارا بودن کارشناسان مجرب در زمینه بازسازی آپارتمان در اصفهان به صورت تخصصی و با نظارت مهندسان ناظر کار آزموده طرح های ارائه شده را با بالاترین کیفیت اجرا خواهد کرد .
بازسازی ساختمان

بازسازی آپارتمان شامل چه مواردی می شود؟

 • بازسازی آپارتمان به اضافه شدن فضا، بیشتر شدن نور، شادتر شدن محیط ، کارآمدی و بهینه تر شدن فعالیت های شما در منزل و یا محیط کار منتهی می شود که متشکل از بخش هایی شامل :
 •  بازسازی نمای خارجی آپارتمان هایی که به مروز زمان دچار آسیب شده و از بین رفته اند
 • بازسازی محوطه های خارجی ساختمان مانند محوطه پارکینگ یا حیاط ساختمان
 • بازسازی فضاهای عمومی آپارتمان مانند راهروها، راه پله ها، پشت بام، و فضاهایی که توسط ساکنین یک آپارتمان استفاده می شود
 • بازسازی فضاهای خصوصی تر و داخلی ساختمان آپارتمان که می تواند فضاهای بزرگتر، راحت تر و مدرنتری را به شما هدیه کند.

در بازسازی آپارتمان به چه نکاتی باید توجه کرد؟

برای بازسازی آپارتمان می توان به جای تغییرات اساسی از تعمیرات و جایگزینی استفاده کرد. اما اگر قصد بازسازی آپارتمان خود را دارید بهتر است مسائل مربوط به هدر رفتن انرژی را نیز در نظر بگیرید و آن‌ها را اصلاح نمایید. زیرا با گذشت چند سال از عمر هر آپارتمان ، سیستم‌های گرمایشی و سرمایشی و لوله‌کشی ساختمان ، فرسوده شده و نیاز به تعمیرات اساسی دارند.
از طرفی باید از مصالح با کیفیت در بازسازی آپارتمان استفاده شود و عملیات نصب به درستی انجام گیرد. همچنین استفاده از عایق در لوله کشی نقش مهمی در دیر فرسوده شدن دارد و از هدر‌رفت انرژی  می تواند جلوگیری کند.

بازسازی آپارتمان در اصفهان با سپهر عمران

در بازسازی آپارتمان چه قسمت هایی مهم هستند؟

 • بازسازی آشپزخانه از جمله تعویض کابینت ، کاشی و تعویض کفپوش آشپزخانه یا تعمیر آن
 • بازسازی حمام و سرویس بهداشتی از جمله تعویض لوله‌کشی، کاشی‌ها، کابینت ، وان حمام و..
 • از بین بردن یک دیوار یا بخشی از دیوار
 • نوسازی اتاق خواب و نشیمن
 • طراحی پله های جدید یا تعمیر آن
 • تعویض پنجره‌ها یا تعمیر آن‌ها
 • بازسازی دیوار ، رنگ‌آمیزی و گچ کاری ، کناف و ...
 • تعویض کف پوش‌ها

مراحل بازسازی آپارتمان در اصفهان توسط گروه سپهر عمران :

فرایند انجام پروژه بازسازی آپارتمان و مراحل تبدیل یک فضای داخلی قدیمی به محیطی مدرن و کاربردی نیاز به طراحی مناسب و اجرایی دقیق از سوی مجری در امر بازسازی داخلی دارد. طراحان سپهر عمران ، برای انجام عملیات بازسازی آپارتمان در اصفهان تمامی اطلاعات مورد نیاز از فضای مورد نظر را جمع آوری می کند و ایده های مناسب را بررسی می کنند. فرایند طراحی برای بازسازی آپارتمان شامل چندین مرحله می شود که شامل:
۱- انجام مذاکره و برداشت وضعیت موجود: برداشت از فضای داخلی ، شامل اندازه گیری فضا و بررسی موقعیت عناصر و تجهیزات موجود در آن می باشد.
۲- طراحی و تهیه نقشه اجرایی : تیم طراحی سپهر عمران ، پس از تهیه نقشه وضع موجود اقدام به تهیه طرح اولیه و تصمیمات پدر مورد انتخاب مواد و رنگ ها می نمایندو با کارفرما در میان میگذارند. در این مرحله محل نصب عناصر و اجزای مورد استفاده در طرح فضای داخلی مشخص می شود.
۳- کنترل نهایی نقشه ها و تطبیق با وضعیت موجود: در این مرحله نقشه های تهیه شده از طرح اولیه مورد بررسی قرار گیرد.
۴- اجرای کار مطابق نقشه ها و جزئیات اجرایی: اجرای طرح مهم ترین مرحله کار معماران داخلی می باشد.
۵- کنترل نهایی کار و تحویل کار: پس از اتمام کار ، مجری موظف است کار خود را مورد بازرسی و بازبینی قرار داده و عیوب و مشکلات کار را شناسایی و پیش از تحویل کار تکمیل نماید. 


هزینه های بازسازی آپارتمان در اصفهان

هزینه های بازسازی آپارتمان در اصفهان ، از دغدغه های اصلی افراد در فرایند بازسازی آپارتمان بوده است. بهتر است برای برآورد هزینه های بازسازی از یک شرکت مجرب در این زمینه طراحی داخلی و بازسازی دعوت نمایید تا از پروژه شما بازدید کنند. شرکت سپهر عمران می تواند با برآورد دقیق و تخصصی هزینه ها و موارد فنی توسط متخصصین ، شما را در امر بازسازی و معماری یاری رساند. ولی در کل هزینه های بازسازی آپارتمان در اصفهان ، به مواردی بستگی دارد از جمله :
نوع بازسازی آپارتمان و گستردگی آن
میزان فرسودگی ساختمان
میزان و حجم تغییرات در بازسازی 
در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان شرکت مهندسی سپهر عمران ، تماس بگیرید تا کارشناسان ما بعد از بازدید ، برآورد دقیق تری را به شما ارائه دهند.

شرکت سپهر عمران مجری بازسازی خانه های قدیمی در اصفهان

شرکت سپهر عمران با بیش از یک دهه سابقه مفید در پروژه های بازسازی آپارتمان در اصفهان و بازسازی خانه های کلنگی در اصفهان با استفاده از تیم های مجرب و کارآزموده وبا ارائه مشاوره رایگان توام با ارائه ی ضمانت نامه اجرایی و عقد قرارداد ، در سریع ترین زمان ممکن در کلیه ی امور نو سازی و بازسازی آماده خدمت رسانی به شما همشهریان عزیز می باشد.
یک تفاوت مهم شرکت سپهر عمران در اجرا با هماهنگی کامل با طراحی دکوراسیون و طراحی معماری کاملا اصولی است. بازسازی اصولی باید با بررسی اولیه منازل و شناسایی پتانسیل های مهم فضا و تاثیر گزار در بازسازی ،کنترل هزینه بازسازی ،برنامه ریزی صحیح جهت اجرای پروژه بازسازی منزل، توجه به تاسیسات وزیرساخت های ساختمان صورت بگیرد. 
تمامی حقوق این سایت متعلق به شرکت عمرانی سپهر عمران می باشد