سپهر عمران > خدمات نقشه برداری در اصفهان > نقشه برداری پروژه های عمرانی در اصفهان

نقشه برداری پروژه های عمرانی

نقشه برداری پروژه های عمرانی

اجرای پروژه های نقشه برداری در سپهر عمران

برای انجام نقشه برداری پروژه های عمرانی ، باید اطلاعات دقیقی از ابعاد مکن ساخت سازه ی مورد نظر به دست آورد. با توجه به اینکه اجرای پروژه های نقشه برداری ، کاری دقیق و با ظرافت است، استفاده از کادر متخصص و کاربلد در این امر بسیار ضروری است. استفاده از مهندسان با تجربه کارگاهی، تجهیزات مناسب و داشتن تعهد کاری سه رکنی است که شما به عنوان کارفرما برای انتخاب یک شخص برای انجام پروژه های عمرانی باید در نظر داشته باشید. شرکت سپهر عمران با تخصص در زمینه اجرای پروژه های نقشه برداری و عمرانی جز چند شرکت کاملا تخصصی دراین زمینه می باشد که با بهره بردن از انواع تجهیزات مدرن نقشه کشی توانسته گام های بلندی در این زمینه بردارد. شرکت سپهر عمران به عنوان متخصصان نقشه برداری مجهز به تجهیزات کاملا حرفه‌ای بوده و این توانایی را دارد که هر گونه خدمات نقشه برداری را در مدت زمان مناسب و با هزینه عالی به اجرا در آورد.

خدمات شرکت سپهر عمران در زمینه نقشه برداری پروژه های عمرانی

۱.ارائه خدمات مشاوره
۲.فتوگرامتری و نقشه برداری هوایی
۳.توپوگرافی در مقیاس های مخلتف
۴.معابر و تقاطع های شهری و تهیه نقشه های کاداستر کشاورزی و شهری
۵.نقشه برداری خطوط انتقال آب و نیرو
۶.نظارت نقشه برداری پروژه های اجرایی ساختمانی و صنعتی
۷.سیستمهای اطلاعات مکانی – GIS
۸. نقشه برداری معادن و خطوط مترو (نقشه برداری زیر زمینی)
۹.برداشت ازبیلت
۱۰.نقشه برداری نمای ساختمان
۱۱. نقشه برداری با gps  


نقشه برداری پروژه های عمرانی

نقشه ازبلیت

به نقشه های سازه ای که از وضعیت موجود و اجرا شده سازه برداشت می شود ازبلیت گفته می شود و معمولا با نقشه های اجرایی متفاوت است. یکی از دلایل تهیه این نقشه ها این است که ممکن است در حین کار ، تغییری در نقشه یا مشکلی در اجرا پیش بیاد به همین دلیل بعد از مراحل یا بعد از اتمام پروژه ، معمولاً کارفرما از پیمانکار درخواست نقشه های ازبیلت می کند تا برای اجرای فازهای بعد استفاده شود.

فتوگرامتری

تبدیل عکسهای هوایی و ماهواره ای به نقشه و تهیه انواع نقشه های عکسی و رقومی از مناطق شهری و توپوگرافی و تهیه مدل ارتفاعی رقومی (DTM,DEM,DSM)
– فتوگرامتری برد کوتاه با پهپاد
– تهیه ارتوفتو و رفع جابجایی ناشی از اختلاف ارتفاع
– تبدیل عکسهای دیجیتال هوایی به نقشه


ارائه خدمات نقشه برداری در زمینه امور شهری :

نقشه برداری در زمینه امور شهری ، شامل خدماتی از قبیل تهیه نقشه های بلوکی ، تفکیک آپارتمان ، اعلام مساحت دقیق ملک با دقت دسی متر و سانتی متر ، تهیه پلان مسطحاتی ، نقشه‌های پلانیمتری برداشت و تهیه نقشه‌های عرصه و عیان ، ارائه طرح هندسی و پیشنهاد واریانت برای معابر ، میادین و بلوارها ، فضا سازی و ارائه طرح برای شهرک سازی ، خیابان کشی ، تعیین و اندازه گیری نقاط کنترل زمینی و عکسی و .... می باشد.

نقشه های توپوگرافی منطقه ای، شهری و مسیرها در کلیه مقیاسها

شامل تهیه پروفیل‌های طولی و عرضی از مسیر راهها ،  رودخانه و کانال‌ها ، خطوط انتقال نیرو ، محاسبات احجام خاکی ، کنترل خاکبرداری و خاکریزی ، کنترل و رفتارسنجی دیواره های گود و سازه های مجاور ، پیاده سازی مسیر راه ، تونل ، کانال ، خطوط لوله ، ایجاد شبکه B.M ، تهیه ی نقشه های توپوگرافی در مقیاس های مختلف با استفاده از توتال استیشن و GPS – RTK ، تهیه سیستم های اطلاعات مکانی (GIS) و…


نقشه برداری زیر زمینی

به طور کلی خدمات نقشه برداری زیر زمینی شامل خدمات :
۱- طراحی در مرحله پروژه
۲- اجرای عملیات حفاری هدایت تونل،  طراحی تونل، برداشت فضاهای موجود طبیعی و مصنوعی زیرزمین
۳- تهیه نقشه برداری از زیرزمین می باشد.

سیستمهای اطلاعات مکانی – GIS

به منظور جمع آوری، ذخیره سازی، بازیابی، تجزیه و تحلیل و ارائه اطلاعات مکانی جهت تولید اطلاعات قابل استفاده برای تصمیم گیری می‎باشد. زمینه فعالیت های گروه G.I.S شامل: 
_ نیاز سنجی و بررسی سیستمهای اطلاعات مکانی
–آموزش نصب و راه اندازی سیستمهای اطلاعات جغرافیایی
– تهیه سیستمهای G.I.S در زمینه های طرح های جامع ، طراحی طرحهای توسعه عمران  و …


نقشه برداری پروژه های عمرانی
نقشه برداری پروژه های عمرانی
نقشه برداری پروژه های عمرانی

شرکت مهندسین مشاور سپهر عمران با کادری مجرب و متخصص در زمینه نقشه برداری پروژه های عمرانی رقابت خود را با رقبای خود تحت عنوان شرکت پیمانکاری نقشه برداری  شروع کرد و همواره با تجارب به دست آورده گام های محکم تری در پروژه های بعدی برداشته و توانسته پیشرفت چشم گیری در این زمینه به دست آورد. شرکت پیمانکاری نقشه برداری در اصفهان با مهندسین مشاور خود توانسته با بهره گیری از تجهیزات روز نقشه برداری و نیز نقشه برداران مجرب و متخصص کار خود را ادامه داده و موفق به عقد پیمان های مختلف با ادارات و ارگانهایی از قبیل جهاد سازندگی ، شرکت برق منطقه ای ، شرکت آب و فاضلاب ، تعاونی های مسکن ، شهرداریهای سطح استان، ستاد بازسازی مناطق زلزله زده ، اداره کل اوقاف و امور خیریه و ..... گردید.
هم اکنون شرکت مهندسین مشاور سپهر عمران در شهر اصفهان با افزایش و به روز کردن لوازم و تجهیزات خود موفق به گسترش خدمات خود در سراسر کشور گردیده است. این شرکت با استفاده از دانش روز فتوگرامتری و نرم افزارهای مربوطه و با بهره گیری از پرنده های بدون سرنشین خود ( پهپاد ) کلیه عملیات نقشه برداری مسطحاتی و ارتفاعی اعم از کاداستر شهری و نیمه شهری و توپوگرافی را با سرعتی بسیار بالا و منطبق بر استانداردهای سازمان نفشه برداری به انجام میرساند.
تمامی حقوق این سایت متعلق به شرکت عمرانی سپهر عمران می باشد