سپهر عمران > خدمات عمرانی > طراحی و اجرای محوطه سازی باغ و ویلا
سپهر عمران

طراحی و اجرای محوطه سازی باغ و ویلا در اصفهان

امروزه در کشورهای صنعتی و پیشرفته و کشورهای در حال پیشرفت با برنامه های دقیق و منظم خود و فرهنگ سازی مدارم در تلاشند علاوه بر حفط منابع طبیعی نسبت به افزایش و ارتقاء فضاهای سبز اقدام کنند و این کار را برای مدت زمانی است که به صورت مداوم در نظر دارند و اجرا می کنند. طراحی و اجرای محوطه سازی در معماری کشورهای پیشرفته جز یکی از ارکان آنها به حساب می آید و شرکت های بسیاری تحت عنوان طراحی و اجرای محوطه سازی باغ و ویلا در این عرصه تشکیل گردیده اند. در کشور عزیزمان ایران نیز مدتی است که این عمل رواج خوبی داشته و مردم هم برای زیبای شهر و زیبایی بخشیدن به منزل خود و هم برای باقی گذاشتن یک عمل نیک و پسندیده برای آیندگان برای دست یابی به هوایی پاک تر رو به محوطه سازی و ایجاد فضای سبز روی آورده اند. این استقبال مناسب باعث شده در ایران نیز شرکت های معماری با هدف طراحی و اجرای محوطه سازی باغ و ویلا شکل بگیرند.
شرکت سپهر عمران
که یک شرکت ساختمان سازی به صورت کلی است و کلیه خدمات عمرانی از پیگیری صدور پروانه و مجوز ساختمان تا تخریب و خاکبرداری، سفت کاری و نازک کاری و مقاوم سازی و ... را جز فعالیت های خود می داند که در کنار این اقدامات طراحی و اجرای محوطه سازی باغ و ویلا را نیز جز خدمات خود قرار داده تا بتواند در امر زیبا سازی شهری گامی موثر بردارد. سپهر عمران با تجربه متخصصان خود در این زمینه همواره تلاش کرده تا بهترین ها را برای مشتریان خود رقم بزند و با تجربه چندین ساله در این زمینه توانسته موفقیت های قابل ملاحظه ای را به دست بیاورد که با تایید و رضایت مشتریان این موفقیت ها به بار نشسته اند.


روش های متفاوت طراحی و اجرای فضای سبز و محوطه سازی باغ و ویلا

اولین و مهمترین قدمی که برای داشتن باغی با فضای سبزی زیبا برداشت طراحی یک نقشه و برنامه اصولی و منطبق با اصول فنی و مهندسی است که برای طراحی یک برنامه و نقشه اصولی باید کار را به کارشناس و متخصص در زمینه طراحی و اجرای محوطه سازی باغ و ویلا سپرد. طراحی و اجرای فضای سبز و محوطه سازی به روش های گوناگونی انجام میشود که از جمله این روش ها می‌توان به طراحی و اجرای محوطه سازی عمومی، طراحی و اجرای محوطه سازی نیمه عمومی و طراحی و اجرای محوطه سازی خیابانی و طراحی و اجرای محوطه سازی شخصی اشاره نمود. در طراحی و اجرای محوطه سازی و فضای سبز عمومی علاوه بر بهره گیری از گونه های مختلف گیاهی، تجهیزاتی نیز در مکان های مناسب برای استراحت، ورزش و تفریح کودکان و رفاه بیشتر بزرگسالان به کار می‌رود. در طراحی فضای سبز نیمه عمومی نیز همانند فضای سبز عمومی عمل می‌شود اما تقریبا امکانات و تجهیزات محدودتری مورد استفاده قرار میگیرند. طراحی و اجرای فضای سبز نیمه عمومی برای محوطه های باز مراکزی نظیر شهرک ها، بیمارستان ها، پادگان ها و مراکز خرید کاربرد دارد. برای طراحی فضای سبز خیابانی نیز از گونه های مختلف درختان، درختچه ها، بوته ها و گیاهان علفی برای کاشت در حاشیه بزرگراه ها و خیابان ها می‌توان بهره برد. در طراحی و اجرای محوطه شخصی بیشتر بر اساس سلیقه صاحب خانه اجرا می شود ولی با اصول کارشناسی شده و تایید شده.

سپهر عمران

طراحی باغ ویلا در اصفهان

برخی از افراد که زمان و حوصله کافی برای طراحی باغ ویلا و ساخت آن را ندارند، اقدام به خرید ویلا های آماده می کنند. اما ممکن است ویلا پیش ساخته شده کیفیت مطلوب را نداشته و نما و نقشه آن با سلایق شما متناسب نباشد. بنابراین شرکت ها و تیم های بسیار حرفه ای و کار بلد اقدام به ساخت و طراحی ویلای مدرن ، ویلای کلاسیک مطابق با سلیقه ها و علاقه های شما کرده و تمام اصول ساخت ویلا و اجرای آن را برای داشتن یک ویلای امن، شیک و جذاب، رعایت می کنند.
شرکت سپهر عمران
یکی از این شرکت هایی است که علاوه بر محوطه سازی باغ و ویلا در زمینه طراحی باغ ویلا در اصفهان نیز فعالیت مستمر دارد. شما همشهریان عزیز اصفهانی با سفارش طراحی باغ ویلا در اصفهان و اجرای آن می توانید بر تمامی مراحل ساخت آن نظارت کرده و از کیفیت مصالح استفاده شده، نحوه ی ساخت، منطقه ی مورد علاقه خودتان برای ساخت باغ ویلا در اصفهان اطمینان حاصل کنید.
جهت طراحی باغ ویلا در اصفهان یا ساخت باغ ویلا در اصفهان ابتدا طرح ها و ایده های گوناگون ، متناسب با سیستم سازه در نظر گرفته می شود و همچنین مراحلی صورت می پذیرد که مستلزم دیدگاهها و ذهنیت های یک معمار مجرب را در خود دارد تا طراحی باغ ویلا که شامل فضای داخلی و بیرونی ویلا می شود زیبا و شکیل مورد پسند مشتریان واقع شود.
پیشنهاد سپهر عمران به مشتریان عزیز این است که در طراحی باغ ویلا و ساخت آن حساسیت لازم را به خرج دهید و حتما از شرکت های معتبر در زمینه بهره ببرید. برای دریافت راهنمایی و مشاوره های لازم در زمینه طراحی باغ ویلا در اصفهان و ساخت آن با پشتیبانی ۲۴ ساعته سایت تماس حاصل نمائید.

طراحی باغ ویلا در اصفهان