سپهر عمران > خدمات عمرانی > طراحی و اجرای محوطه سازی باغ و ویلا
سپهر عمران

طراحی و اجرای محوطه سازی باغ و ویلا در اصفهان

امروزه در کشورهای صنعتی و پیشرفته و کشورهای در حال پیشرفت با برنامه های دقیق و منظم خود و فرهنگ سازی مدارم در تلاشند علاوه بر حفط منابع طبیعی نسبت به افزایش و ارتقاء فضاهای سبز اقدام کنند و این کار را برای مدت زمانی است که به صورت مداوم در نظر دارند و اجرا می کنند. طراحی و اجرای محوطه سازی در معماری کشورهای پیشرفته جز یکی از ارکان آنها به حساب می آید و شرکت های بسیاری تحت عنوان طراحی و اجرای محوطه سازی باغ و ویلا در این عرصه تشکیل گردیده اند. در کشور عزیزمان ایران نیز مدتی است که این عمل رواج خوبی داشته و مردم هم برای زیبای شهر و زیبایی بخشیدن به منزل خود و هم برای باقی گذاشتن یک عمل نیک و پسندیده برای آیندگان برای دست یابی به هوایی پاک تر رو به محوطه سازی و ایجاد فضای سبز روی آورده اند. این استقبال مناسب باعث شده در ایران نیز شرکت های معماری با هدف طراحی و اجرای محوطه سازی باغ و ویلا شکل بگیرند.
شرکت سپهر عمران
که یک شرکت ساختمان سازی به صورت کلی است و کلیه خدمات عمرانی از پیگیری صدور پروانه و مجوز ساختمان تا تخریب و خاکبرداری، سفت کاری و نازک کاری و مقاوم سازی و ... را جز فعالیت های خود می داند که در کنار این اقدامات طراحی و اجرای محوطه سازی باغ و ویلا را نیز جز خدمات خود قرار داده تا بتواند در امر زیبا سازی شهری گامی موثر بردارد. سپهر عمران با تجربه متخصصان خود در این زمینه همواره تلاش کرده تا بهترین ها را برای مشتریان خود رقم بزند و با تجربه چندین ساله در این زمینه توانسته موفقیت های قابل ملاحظه ای را به دست بیاورد که با تایید و رضایت مشتریان این موفقیت ها به بار نشسته اند.


روش های متفاوت طراحی و اجرای فضای سبز و محوطه سازی باغ و ویلا

اولین و مهمترین قدمی که برای داشتن باغی با فضای سبزی زیبا برداشت طراحی یک نقشه و برنامه اصولی و منطبق با اصول فنی و مهندسی است که برای طراحی یک برنامه و نقشه اصولی باید کار را به کارشناس و متخصص در زمینه طراحی و اجرای محوطه سازی باغ و ویلا سپرد. طراحی و اجرای فضای سبز و محوطه سازی به روش های گوناگونی انجام میشود که از جمله این روش ها می‌توان به طراحی و اجرای محوطه سازی عمومی، طراحی و اجرای محوطه سازی نیمه عمومی و طراحی و اجرای محوطه سازی خیابانی و طراحی و اجرای محوطه سازی شخصی اشاره نمود. در طراحی و اجرای محوطه سازی و فضای سبز عمومی علاوه بر بهره گیری از گونه های مختلف گیاهی، تجهیزاتی نیز در مکان های مناسب برای استراحت، ورزش و تفریح کودکان و رفاه بیشتر بزرگسالان به کار می‌رود. در طراحی فضای سبز نیمه عمومی نیز همانند فضای سبز عمومی عمل می‌شود اما تقریبا امکانات و تجهیزات محدودتری مورد استفاده قرار میگیرند. طراحی و اجرای فضای سبز نیمه عمومی برای محوطه های باز مراکزی نظیر شهرک ها، بیمارستان ها، پادگان ها و مراکز خرید کاربرد دارد. برای طراحی فضای سبز خیابانی نیز از گونه های مختلف درختان، درختچه ها، بوته ها و گیاهان علفی برای کاشت در حاشیه بزرگراه ها و خیابان ها می‌توان بهره برد. در طراحی و اجرای محوطه شخصی بیشتر بر اساس سلیقه صاحب خانه اجرا می شود ولی با اصول کارشناسی شده و تایید شده.

سپهر عمران

طراحی باغ ویلا در اصفهان

برخی از افراد که زمان و حوصله کافی برای طراحی باغ ویلا و ساخت آن را ندارند، اقدام به خرید ویلا های آماده می کنند. اما ممکن است ویلا پیش ساخته شده کیفیت مطلوب را نداشته و نما و نقشه آن با سلایق شما متناسب نباشد. بنابراین شرکت ها و تیم های بسیار حرفه ای و کار بلد اقدام به ساخت و طراحی ویلای مدرن ، ویلای کلاسیک مطابق با سلیقه ها و علاقه های شما کرده و تمام اصول ساخت ویلا و اجرای آن را برای داشتن یک ویلای امن، شیک و جذاب، رعایت می کنند.
شرکت سپهر عمران
یکی از این شرکت هایی است که علاوه بر محوطه سازی باغ و ویلا در زمینه طراحی باغ ویلا در اصفهان نیز فعالیت مستمر دارد. شما همشهریان عزیز اصفهانی با سفارش طراحی باغ ویلا در اصفهان و اجرای آن می توانید بر تمامی مراحل ساخت آن نظارت کرده و از کیفیت مصالح استفاده شده، نحوه ی ساخت، منطقه ی مورد علاقه خودتان برای ساخت باغ ویلا در اصفهان اطمینان حاصل کنید.
جهت طراحی باغ ویلا در اصفهان یا ساخت باغ ویلا در اصفهان ابتدا طرح ها و ایده های گوناگون ، متناسب با سیستم سازه در نظر گرفته می شود و همچنین مراحلی صورت می پذیرد که مستلزم دیدگاهها و ذهنیت های یک معمار مجرب را در خود دارد تا طراحی باغ ویلا که شامل فضای داخلی و بیرونی ویلا می شود زیبا و شکیل مورد پسند مشتریان واقع شود.
پیشنهاد سپهر عمران به مشتریان عزیز این است که در طراحی باغ ویلا و ساخت آن حساسیت لازم را به خرج دهید و حتما از شرکت های معتبر در زمینه بهره ببرید. برای دریافت راهنمایی و مشاوره های لازم در زمینه طراحی باغ ویلا در اصفهان و ساخت آن با پشتیبانی ۲۴ ساعته سایت تماس حاصل نمائید.

طراحی باغ ویلا در اصفهان

خدمات شرکت سپهر عمران در طراحی و اجرای فضای سبز و محوطه سازی باغ و ویلا

طراحی کف سازی محوطه
در بحث طراحی و اجرای فضای سبز و محوطه سازی باغ و ویلا کف سازی محوطه یکی از اصلی ترین و مهم ترین بخش های آن محسوب می شود. انجام این کار به مهارت، دقت و تجربه زیادی نیاز دارد که بدون محاسبات مهندسی شده امکان پذیر نیست بنابر این اگر به دنبال شکل گیری فضای سبز و محوطه سازی زیبا هستید این کار را از سپهر عمران بخواهید ...
طراحی آبنما و برکه های زیبا
طراحی آبنما به شیوه صحیح از ملزومات مهم در طراحی و اجرای فضای سبز و محوطه سازی باغ و ویلا است. از نکات مهمی که هنگام ساخت آبنما باید مد نظر باشد، صدای آب، ایجاد فضایی خنک، انعکاس، آرامش و تحرک است. در زندگی بی روح شهری که ساختمان های بلندش انسان را احاطه کرده است، آبنما تنها جلوه زیبایی و هنر ، بهترین پناه روح خسته و آرامش طلب آدمی است.
طراحی آلاچیق و نور پردازی محوطه
در بحث طراحی و اجرای فضای سبز و محوطه سازی باغ و ویلا ساخت آلاچیق و نور پردازی آن یک عمل مهم و کلیدی در زیبایی محوطه به شمار می رود چرا که از ویژگی های آلاچیق این است که در شکل های بسیار زیبا و متفاوت در ساختارها و فرم هایی متنوع و متناسب با سبک محوطه ی شما وجود دارد که می توانید با یک نور پردازی مهندسی و حساب شده زیبایی محوطه را چندین برابر کنید.

هزینه طراحی و اجرای محوطه سازی باغ و ویلا

هزینه طراحی و اجرای محوطه سازی باغ و ویلا به عوامل زیادی بستگی دارد که از جمله مهم ترین عوامل باید به ابعاد و متراژ آن توجه کرد. طبیعتا مشخص است که هر چه ابعاد فضای محوطه و همچنین تجهیزاتی که در محوطه به کار می‌رود از نظر کمیت و کیفیت بالاتر باشد هزینه طراحی و اجرا بالاتر خواهد رفت. اما در این بین شرکت سپهر عمران تلاش کرده تا در بحث قیمت گذاری و تعیین قیمت در طراحی و اجرای محوطه سازی باغ و ویلا حالتی متعادل را مدنظر قرار دهد که هم کیفیت تجهیزات و ساختار محوطه کاهش پیدا نکند و هم قیمتی که تعیین می شود اقتصادی و به صرفه باشد. در کنار این بحث باید اشاره کرد که خواست و نظر کارفرما نیز یکی از عوامل مهم در شکل گیری قیمت نهایی است چرا که هر چه درخواست کارفرما سنگین تر و زمان برتر باشد هزینه ساخت و تجهیزات افزایش می یابد که گروه مهندسی سپهر عمران طراحی و اجرای محوطه سازی باغ و ویلا را با توجه به نظرات و خواسته های کارفرما و بودجه مورد نظر تعیین می‌کند. این مجموعه همواره تلاش نموده تا با کمترین هزینه، طرحی با بازدهی بیشتر و نسبت به بودجه کارفرما بهترین طراحی را برای فضای سبز به کار ببرد.

محوطه سازی باغ و ویلا
تمامی حقوق این سایت متعلق به شرکت عمرانی سپهر عمران می باشد