سپهر عمران > خدمات عمرانی > نازک کاری ساختمان

نازک کاری ساختمان در اصفهان

انجام کلیه عملیات ها در زمینه نازک کاری ساختمان در اصفهان

پوشش نهایی که بر روی ساختار زیرین ساختمان که در مرحله سفت کاری ساختمان شکل گرفته قرار می گیرد و باعث زیبایی داخلی ساختمان می شود یا به عبارتی باعث قابل سکونت بودن ساختمان می شود نازک کاری ساختمان گفته می شود. کلیه عملیات های نازک کاری مربوط به پوشش ظاهری و اغلب داخلی ساختمان می باشد. نازک کاری ساختمان شامل عملیات های نظیر کاشی کاری، نقاشی دیوار ها و سقف ساختمان , برق کاری کلید و پریز ها ، نصب تاسیسات از قبیل لوله ها و شوفاژ ساختمان و در نهایت نصب درب و پنجره ها و ... می شود.
شرکت ساختمان سازی سپهر عمران در اصفهان یکی از شرکت های فعال در زمینه نازک کاری و اجرای نمای خارجی و داخلی در انواع ساختمان ها با اکیپ متخصص مورد تائیدسازمان نظام مهندسی است که با داشتن کادری مجرب در انجام کلیه خدمات عمرانی و ساختمانی خدمات مربوط به نازک کاری ساختمان در اصفهان را با بالاترین کیفیت ارائه می دهد. خدمات شرکت نازک کاری ساختمان در اصفهان سپهر عمران شامل کلیه خدمات نازک کاری از جمله گچ و خاک ، سفید کاری، کاشی کاری ، کف پوش ساختمان , نقاشی دیوار و سقف و ... می باشد .

عکس نازک کاری

اکیپ مجرب سپهر عمران و مراحل نازک کاری ساختمان در اصفهان

دیوار چینی

در ابتدای مراحل نازک کاری دیوارهای میانی ساختمان را با بهره گیری از شمشه و شاقول شکل می دهند تا نظم مورد ساختمان به صورت کامل حفظ شود. از انواع آجر های مورد استفاده می توان به بلوک‌های سوراخ‌ دار سفالی اشاره کرد که به علت وزن سبک نسبت آجر فشاری و عایق حرارتی نسبتا ضعیف آن ، امروزه کاربرد فراوانی دارد. انجام دیوار چینی اصولا به صورت پیمان کاری به معمار ساختمان سپرده می شود تا با مدیریت بیشتری کار را به پیش ببرند. شرکت سپهر عمران با سابقه چندین ساله در زمینه ساختمان سازی در اصفهان انجام کلیه کارهای نازک کاری ساختمان را به صورت پیمان کاری و با قیمت مناسب برعهده میگیرد تا خدمت گزار همشهریان عزیز اصفهانی باشد.

دیوار چینی

گچ و خاک کشی دیوارها

در مرحله گچ و خاک کشی دیوارها ابتدا نیاز به خاک رس الک شده داریم. در این مرحله خاک الک کرده را با گچ مخلوط می کنیم. که مقدار مخلوط گچ و خاک بسته به نوع خاک و گچ متفاوت است اگر چه اصولا به نسبت مساوی از گچ و خاک استفاده می شود ولی همان گونه که اشاره شد با توجه به نوع گچ این نسبت تغییر میکند. با این ملات شکل گرفته دیوارها را به صورت کامل می پوشانند تا کار برای مراحل بعد که شامل سفید کاری و تزئین است آماده شود.

گچ کشی

سفید کاری دیوارهای ساختمان

بعد از اتمام گچ و خاک و خشک شدن آن اقدام به سفید کاری می کنند. به علت زودگیر بودن ملات گچ آن را مانند گچ و خاک به مقدار کم در استامبولی می باشد. در موقع ساختن ملات گچ باید پودر گچ را توی آبی که در استامبولی می ریزند بپاشند تا تمام ذرات گچ در مجاورت آب قرار گرفته و تر بشود. آنگاه آن را با ماله روی کاه گل و یا گچ خاک می مالند به طوری که سطح کاملا صاف و یکنواختی ایجاد شود. پس از این مرحله باید یک سطح صاف و یک دست سفید از دیوارها به دست آید.

سفید کاری

کاشی و سرامیک کاری

پس از سفید کاری اقدام به نصب سرامیک بر روی دیوارهای اتاق می کنند. در این مرحله یک متراژ مشخصی مثلا یک تا یک و نیم متر از دیوار اتاق را با چسباندن سرامیک به دیوار با مصالح مشخص زیبا می کنند. این کار علاوه بر زیبایی، دیوارها هنگام شست و شوی سالن و اتاق ها با مشکلی مواجه نخواهد شد. در کف ساختمان نیز با استفاده از موزائیک یا سرامیک کف را می پوشانند تا فضایی یک دست از اتاق ها شکل بگیرد. در اشپزخانه و حمام و دست شویی نیز همین مراحل طی می شود با این تفاوت که در این مکان ها به دلیل استفاده بیشتر از آب و نیاز به شست و شوی دیوارها کل دیوار از کف تا سقف را با کاشی می پوشانند تا قابلیت شست و شو را داشته باشد. البته پبش از نصب کاشی یا سرامیک باید برق کشی و لوله کشی و کف شور ها مشخص شده باشد که در ادامه با مشکلی پیش نیاید.

کاشی و سرامیک کاری عکس

عملیات سقف

در این مرحله بسته به نیاز و کاربری ساختمان از انواع سقف مانند گچ بری ، سقف کاذب یا ... استفاده میشود. مثلاً در ساختمانهای بتنی که ضخامت شاه تیرها ودالهای روی آن متفاوت است و این اختلاف ارتفاع از پایین بد منظره می باشد به وسیله ساختن سقف کاذب این نازیبای را می پوشانند و یا در محل ساختن خرپا که به واسطه وجود دهانه های بزرگ ساخته می شود ضخامت خرپا را در فاصله سقف کاذب تا سقف اصلی گم میکنند. گاهی اوقات نیز برای سالنهای سخنرانی ویا سینما ویا تئاتر که احتیاج به نور و صدای مخصوص دارند اقدام به ایجاد سقف کاذبی که نور و یا پخش صدای مورد لزوم را تامین نماید می نمایند.

سپهر عمران

سپهر عمران متخصص در زمینه نازک کاری ساختمان در اصفهان و کلیه خدمات ساختمانی

مراحل نازک کاری ساختمان شامل بخش های متفاوتی است که هر شرکت ساختمانی قادر به ارائه برخی از این خدمات است. شرکت سپهر عمران نیز یکی از همین شرکت های ساختمانی در اصفهان می باشد با این تفاوت که در سپهر عمران تمام تلاش افراد بر این اصل استوار است که بتوانند کلیه کارهای نازک کاری ساختمان در اصفهان را به صورت کامل پوشش دهند و بتوانند خدمات مورد نیاز شما همشهریان عزیز اصفهانی را برطرف کنند. نازک کاری ساختمان در اصفهان تنها عنوان یک فعالیت در شرکت سپهر عمران نیست بلکه یک باور قلبی است که بتوان باری از دوش همشهریان عزیز اصفهانی برداشت تا نیازی به پیدا کردن یک شرکت معتبر دیگر نباشند و تنها با مراجعه به سایت ما کلیه کارهای ساختمانی خود در شهر اصفهان همچون اسکلت بندی، نصب فونداسیون، مقاوم سازی، سفت کاری ساختمان ، نازک کاری ساختمان در اصفهان و ... را با خیالی آسوده به ما بسپارند.
از جمله اقدامات نازک کاری قابل ارائه در شرکت سپهر عمران:

مجری نازک کاری داخلی و خارجی انواع ساختمان های مسکونی،تجاری،اداری و صنعتی
اجرای نمای ساختمان با اکیپ متخصص و مورد تایید سازمان نظام مهندسی
اجرای نازک کاری داخلی به همراه طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی
مجری انواع نماهای خاص و پیچیده
اجرای نما در متراژ بالا به صورت مشارکت در ساخت
مجری نماهای نوین ساختمانی(ترمو وود،کامپوزیت،پلی وود و....)
و ...

سپهر عمران
تمامی حقوق این سایت متعلق به شرکت عمرانی سپهر عمران می باشد