سپهر عمران > خدمات نقشه برداری هوایی در اصفهان > پیمانکار نقشه برداری در اصفهان

سپهر عمران | پیمانکار نقشه برداری در اصفهان

اجرای طرح و برنامه‌های عمرانی و عوارض زمین مستلزم وجود اطلاع دقیق مهندسی از منطقه مورد نظر است. که تنها راه به دست آوردن این اطلاعات دقیق نقشه برداری است. در اصل نقشه برداری زیر بنای کلیه کارهای عمرانی است. با توجه به اینکه نقشه برداری در یک عملیات ساخت و ساز کاری دقیق و با ظرافت است، استفاده از کادر متخصص و کاربلد در این امر بسیار ضروری است. استفاده از مهندسان با تجربه کارگاهی، تجهیزات مناسب و داشتن تعهد کاری سه رکنی است که شما به عنوان کارفرما برای انتخاب یک شخص برای انجام پروژه های عمرانی باید در نظر داشته باشید. امروزه اکثر کارهای پروژه های عمرانی به صورت پیمانکاری انجام می شود. نقشه برداری نیز یکی از همین فعالیت های پیمانکاری است.
شرکت سپهر عمران
یکی از برترین شرکت های نقشه برداری است که تحت عنوان پیمانکار نقشه برداری در اصفهان فعالیت خود را شروع کرده است و با تجهیزات و متخصصان خود توانسته توانایی خود در این زمینه را نشان دهد. تجارب گذشته این شرکت در این زمینه سبب شده تا مهندسین مشاور نقشه بردار سپهر عمران پروژه هایی‌ چون، نقشه برداری توپوگرافی و کاداستر از سطح گسترده ای از اراضی کشاورزی کشور را اجرا و به بهره برداری برساند.

پیمانکار نقشه برداری در اصفهان

پیمانکار نقشه برداری

خدمات شرکت پیمانکاری نقشه برداری در اصفهان

شرکت سپهر عمران با اکیپ مجرب مجهز به جی پی اس ایستگاهی و پهپاد بدون سرنشین آماده همکاری با شرکت های مهندسین مشاور و شرکت های پیمانکاری عمرانی میباشد. شرکت پیمانکاری نقشه برداری در اصفهان آماده هر گونه خدمت رسانی به همشهریان عزیز اصفهانی می باشد از جمله این خدمات می توان به این موارد اشاره کرد.

نقشه برداری هوایی ( فتوگرامتری ) و UAV
خدمات GPS سه فرکانسه و RTK
ترسیم نقشه با نرم افزار های سیویل تردی ، ارک جی ای اس
برداشت ازبیلت
نقشه برداری زمینی اعم از کاداستر شهری و نیمه شهری و توپوگرافی
اعزام اکیپ جهت عملیات اجرایی پروژه های عمرانی
فروش ایستگاه بتنی آماده برای ایستگاه اصلی طبق استاندار سازمان نقشه برداری
پردازش مشاهدات استاتیک جی پی اس ایستگاهی اطلاعات بیشتر
و...

نقشه برداری پیمانکاری

سابقه شرکت سپهر عمران | پیمانکار نقشه برداری در اصفهان

شرکت مهندسین مشاور سپهر عمران با کادری مجرب و متخصص در زمینه نقشه برداری پروژه های عمرانی رقابت خود را با رقبای خود تحت عنوان شرکت پیمانکاری نقشه برداری در اصفهان شروع کرد و همواره با تجارب به دست آورده گام های محکم تری در پروژه های بعدی برداشته و توانسته پیشرفت چشم گیری در این زمینه به دست آورد. شرکت پیمانکاری نقشه برداری در اصفهان با مهندسین مشاور خود توانسته با بهره گیری از تجهیزات روز نقشه برداری و نیز نقشه برداران مجرب و متخصص کار خود را ادامه داده و موفق به عقد پیمان های مختلف با ادارات و ارگانهایی از قبیل جهاد سازندگی ، شرکت برق منطقه ای ، شرکت آب و فاضلاب ، تعاونی های مسکن ، شهرداریهای سطح استان، ستاد بازسازی مناطق زلزله زده ، اداره کل اوقاف و امور خیریه و ..... گردید.
هم اکنون شرکت مهندسین مشاور سپهر عمران در شهر اصفهان با افزایش و به روز کردن لوازم و تجهیزات خود موفق به گسترش خدمات خود در سراسر کشور گردیده است. این شرکت با استفاده از دانش روز فتوگرامتری و نرم افزارهای مربوطه و با بهره گیری از پرنده های بدون سرنشین خود ( پهپاد ) کلیه عملیات نقشه برداری مسطحاتی و ارتفاعی اعم از کاداستر شهری و نیمه شهری و توپوگرافی را با سرعتی بسیار بالا و منطبق بر استانداردهای سازمان نفشه برداری به انجام میرساند.


نقشه برداری پیمانکاری
نقشه برداری پیمانکاری
نقشه برداری پیمانکاری
تمامی حقوق این سایت متعلق به شرکت عمرانی سپهر عمران می باشد