سپهر عمران > خدمات عمرانی > بازسازی خانه های کلنگی

سپهر عمران| بازسازی خانه های کلنگی در اصفهان

خانه و ساختمان هم مانند هرچیز دیگری عمر مفید دارد و پس از گذشت عمر آن عنوان خانه ی فرسوده یا خانه ی کلنگی می گیرد. می توان با اضافه و تخریب نمودن اجزایی از ساختمان و با ساده ترین متدها ، فرایند بازسازی و نوسازی بافت های قدیمی را مهیا نمود.  در مقایسه با قیمت ساخت خانه، هزینه بازسازی خانه بسیار مقرون به صرفه است. 
شرکت سپهر عمران
، با استفاده از تیم های مجرب و کارآزموده وبا ارائه مشاوره رایگان توام با ارائه ی ضمانت نامه اجرایی و عقد قرارداد ، در سریع ترین زمان ممکن در کلیه ی امور نو سازی و بازسازی خانه های کلنگی در اصفهان و بازسازی آپارتمان در اصفهان  آماده خدمت رسانی به شما همشهریان عزیز می باشد.
بازسازی ساختمان

پروسه بازسازی خانه های کلنگی در اصفهان :

۱.یافتن یک شرکت معتبر و مشاوره با متخصصین بازسازی خانه های کلنگی در اصفهان
۲. بازدید از پروژه توسط متخصصین با تجربه و بررسی تمامی موارد فنی
۳. انجام طراحی و ارائه طرح
۴. برآورد مصالح و هزینه مربوط به سیم کشی ،فاضلاب ، سیستم های تهویه، سرمایشی و گرمایشی
۵.زمان بندی فاز های اجرایی در بازسازی خانه کلنگی
۶.تخریب خانه کلنگی
۷.ساخت و نظارت درست بر انجام پروسه
۸.اجرای تزئینات و زیبا سازی در بازسازی خانه های کلنگی

خدمات شرکت سپهر عمران در بازسازی خانه های کلنگی در اصفهان :

طراحی دکوراسیون داخلی 
تخریب سازه های ساختمان به منظور تغییرات دکوراسیون و پلان
اجرای سازه های جداکننده فضاهای داخلی ساختمان
طراحی و اجرای تزئینات ساختمان
تامین سیستم های تهویه ی هوا
نورپردازی ساختمان و نمای ساختمان
تاسیسات ساختمان (اجرای تاسیسات سرمایشی ، گرمایشی ، سیم کشی و تاسیسات)
خدمات نصب انواع کفپوش و نصب انواع دیوارپوش


بازسازی خانه

نحوه بازسازی خانه های قدیمی و کلنگی:

بسیاری از خانه های قدیمی میراث کهن و فرهنگی هر شهر ی محسوب میشوند بنابراین باید در حفظ آنها باید کوشید . نحوه بازسازی خانه های کلنگی بستگی به قدمت بنا دارد. هرچه قدمت خانه کلنگی بیشتر باشد، مقاوم سازی زیربنای ساختمان در بازسازی نقش مهمتری را فرا می گیرد. بنابراین ابتدا باید آسیب ها و فرسودگی های ساختمان شناسایی و ترمیم شوند.بخشی از بازسازی خانه های کلنگی ، مربوط به تعمیرات از جمله تعمیرات تاسیسات آب وفاضلاب ساختمان و سیستم سرمایش و گرمایش می باشد. نوسازی و تغییر معماری داخلی نیز بخش مهمی از پروسه بازسازی خانه کلنگی است که باید قبل از شروع پروژه توسط متخصصین طراحی، بررسی شود و بر اساس زمان بندی مناسب صورت گیرد.

ضرورت بازسازی خانه های کلنگی :

هنوز بسیاری از مردم ترجیح میدهند در خانه های ویلایی زندگی کنند. بنابراین خانه های ویلایی بنا به دلایلی از جمله اینکه معمولا متراژ بالایی دارند ، حیاط دار و دلباز هستند و دردسر های همسایه ها و مشکلات مجتمع ها را ندارند،  از پر طرفدار ترین خانه ها هستند. از این رو معمولاً افرادی که دارای خانه های کلنگی ویلایی هستند، به فکر بازسازی خانه های خود هستند.
بسیاری از خانه های کلنگی بخصوص آنهایی که قدمت کمتری دارند در صورت انجام یک بازسازی مناسب ، با قیمت بیشتری امکان فروش پیدا میکنند. همچنین در صورتی که بتوان اضافه بنا برای خانه های کلنگی در نظر گرفت بسیار ارزشمندتر خواهد بود.


برآورد هزینه بازسازی خانه های کلنگی در اصفهان

هزینه های بازسازی خانه های کلنگی ، از دغدغه های اصلی افراد در فرایند بازسازی ساختمان بوده است. بهتر است برای برآورد هزینه های بازسازی از یک شرکت مجرب در این زمینه طراحی داخلی و بازسازی دعوت نمایید تا از پروژه شما بازدید کنند. شرکت سپهر عمران می تواند با برآورد دقیق و تخصصی هزینه ها و موارد فنی توسط متخصصین ، شما را در امر بازسازی و معماری یاری رساند. ولی در کل هزینه های بازسازی خانه های کلنگی در اصفهان ، به مواردی بستگی دارد از جمله :
قدمت ساختمان
میزان فرسودگی ساختمان
میزان و حجم تغییرات بنا
در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان شرکت مهندسی سپهر عمران ، تماس بگیرید تا کارشناسان ما بعد از بازدید ، برآورد دقیق تری را به شما ارائه دهند.

شرکت سپهر عمران مجری بازسازی خانه های قدیمی در اصفهان

شرکت سپهر عمران با بیش از یک دهه سابقه مفید در پروژه های بازسازی آپارتمان در اصفهان و بازسازی خانه های کلنگی در اصفهان با استفاده از تیم های مجرب و کارآزموده وبا ارائه مشاوره رایگان توام با ارائه ی ضمانت نامه اجرایی و عقد قرارداد ، در سریع ترین زمان ممکن در کلیه ی امور نو سازی و بازسازی آماده خدمت رسانی به شما همشهریان عزیز می باشد.
یک تفاوت مهم شرکت سپهر عمران در اجرا با هماهنگی کامل با طراحی دکوراسیون و طراحی معماری کاملا اصولی است. بازسازی اصولی باید با بررسی اولیه منازل و شناسایی پتانسیل های مهم فضا و تاثیر گزار در بازسازی ،کنترل هزینه بازسازی ،برنامه ریزی صحیح جهت اجرای پروژه بازسازی منزل، توجه به تاسیسات وزیرساخت های ساختمان صورت بگیرد. 
تمامی حقوق این سایت متعلق به شرکت عمرانی سپهر عمران می باشد