سپهر عمران > خدمات عمرانی > هزینه سفت کاری و نازک کاری ساختمان در اصفهان

قیمت سفت کاری و نازک کاری در اصفهان

هزینه سفت کاری و نازک کاری در اصفهان و به صورت کلی هزینه ساختمان سازی در اصفهان در چند سال گذشته افزایش قابل توجهی داشته است و این روند رو به رشد همچنان ادامه دارد چرا که در این سال طبق گفته متخصصان هزینه دریافت پروانه ساختمانی ۳۰ درصد و هزینه بیمه تامین اجتماعی ۱۵ درصد افزایش داشته اند که این مسائل به خوبی نشان دهنده دلیل افزایش قیمت سفت و نازک کاری در اصفهان و دیگر شهرهاست.
اصولاً در میان پیمانکاران کسی موفق است که صفر تا صد آپارتمان را با حداقل هزینه و حداکثر کیفیت ارائه دهد. به همین دلیل نحوه محاسبه قیمت سفت کاری و نازک کاری از جمله مواردی است که هر شرکت ساختمان سازی باید بداند و به آن مسلط باشد. شرکت سپهر عمران با تعیین قیمت سفت کاری و نازک کاری در اصفهان به صورت منصفانه و عادلانه سعی دارد تا در این زمینه طرف مردم و مشتریان و هموطنان عزیز اصفهانی باشد نه پیمانکاران و برج سازان تا در این زمینه بتواند مشکلی از مشکلات اساسی جامعه را حل کند نه اینکه به دنبال سود خود باشد.

سپهر عمران

هزینه ساختمان سازی

هزینه سفت کاری و نازک کاری در اصفهان به صورت تخمینی و بر حسب شرایط کنونی

لیست قیمت

نحوه ی محاسبه قیمت سفت کاری و نازک کاری در اصفهان

اکثر شرکت‌های مهندسی و ساختمان سازی ساخت هر مترمربع ساختمان را از صفرتا صد یعنی از سفت‌کاری تا نازک‌کاری به‌صورت کلی حدود یک ‌میلیون و پانصد هزار تومان اعلام می کنند که این قیمت با توجه به جزییات پروژه و سفارش کارفرما و انتخاب مصالح تغییر می‌کند و عملا قیمت ثابتی نیست. نحوه محاسبه هزینه ساخت آپارتمان با توجه به نحوه ساخت متفاوت هست اما چیزی که معمول است و معمولاً کسانی که مشارکت در ساخت می‌کنند از فرمول زیر استفاده می‌کنند که البته به‌صورت ۱۰۰٪ درست نیست ولی قابل استناد هست:

متراژ هر طبقه (مفید و غیرمفید) * (تعداد طبقات + نصف طبقات پارکینگ) * هزینه هر مترمربع (شامل جواز + ساخت) = هزینه ساخت

گاهی کارفرما خواهان ساخت آپارتمان را به‌صورت درصدی است که در این با توجه به باز بودن دست کارفرما در اعمال سلیقه در تمامی مراحل و انتخاب متریال و مصالح و ... هزینه های میتواند افزایش یا کاهش محسوسی داشته باشد.

شرکت ساختمان سازی در اصفها
ن سپهر عمران با شروع فعالیت خود در زمینه های مختلف ساختمان سازی از سفت کاری و پیاده سازی فونداسیون و مقاوم سازی تا انجام مراحل نازک کاری و ... همواره تلاش کرده تا پروژه های محوله را با کمترین قیمت و بیشترین کیفیت به انجام برساند. شرکت سپهر عمران قصد دارد در زمینه قیمت سفت کاری و نازک کاری در اصفهان قیمتی منصفانه تعیین کند و با کمترین هزینه آپارتمانی مقاوم و با کیفیت تحویل دهد. برای اطلاع از برآود پروژه خود با متخصصان ما در این زمینه تماس حاصل فرمائید.

سایر هزینه های ساخت و ساز

جدا از قیمت سفت کاری و نازک کاری در اصفهان و عملا جدا از فعالیت های عمرانی برخی هزینه هایی وجود دارد که هزینه ساخت و ساز یک آپارتمان را بالاتر می برد. از جمله این هزینه ها که مربوط به هزینه‌های جانبی دستگاه‌های خدمت رسان است  عبارتند از : هزینه دریافت پروانه ساختمانی، شناسنامه فنی ملکی، هزینه طراحی و نظارت، هزینه کنترل و نظارت، هزینه بیمه اجباری کارگران و هزینه تفکیک اعیانی پرداختی شهرداری، هزینه تفکیک پرداختی، بیمه تضمین کیفیت، شهرداری(پسماند،نوسازی،انتقال)، حق‌الزحمه مشاور و کدرهگیری، شهرداری (آتش‌نشانی،خدمات شهری)، حق انشعاب آب و فاضلاب، حق انشعاب برق، خدمات نظام مهندسی، حق انشعاب گاز و خدمات نظام مهندسی، گمانه‌زنی و ژئوتکنیک، ثبت اسناد و املاک، دفتر اسناد رسمی و ...تمامی حقوق این سایت متعلق به شرکت عمرانی سپهر عمران می باشد