سپهر عمران > خدمات نقشه برداری هوایی در اصفهان > نقشه برداری با هلی شات

نقشه برداری با هلی شات

هلی شات

عکس برداری هوایی با هلی شات

امروزه با گسترش تکنولوژی های جدید در ساخت انواع دوربین تصویر برداری، هنر فیلمبرداری نیز شاهد تحولات بسیار چشمگیری بوده است که با ورود مولتی روتورها به دنیای تصویربرداری، انقلاب بسیار بزرگی در صتعت فیلمبرداری اتفاق افتاده است، زیرا با تغییر زاویه دید دوربین میتوان شاتهای بسیار جذاب و حرفه ای دریافت کرد. عکسبرداری هوایی هلی شات به این گونه است که هلیکوپتر هایی با ابعادی کوچک که از راه دور کنترل می شود، دوربینی با کیفیت را با خود حمل می کند و تصاویری بی نظیر را در ارتفاع خلق می کنند. تنها تفاوت هلی شات با پهباد در این است که ابعاد پهپاد بزرگتر از ابعاد هلی شات می باشد. عکس برداری هوایی با هلی شات مانند تصویر برداری هوایی با پهباد برای تمامی پروژه های سازمانی نظیر نمای هوایی پالایشگاه، نیروگاه،بنادر و نمای بیرونی کارخانه ها و محیط صنعتی، معادن و مواردی از این دست قابل اجرا می باشد. عکسهای هوایی پانوراما، موزاییکی و معمولی سه نوع پر کاربرد در عکاسی هوایی با هلی شات می باشند.

هلی شات

شرکت سپهر عمران

انجام پروژه های تصویر بردای حرفه ای با هلی شات

با توجه به هزینه های بالای خرید و نگهداری یک پرنده حرفه ای جهت تصویر برداری از نمای ساختمان خیلی از افرادی که نیازمند تصویر برداری حرفه ای از پلان ساختمانی هستند ترجیح میدهند یک گروه تخصصی هلی شات و تصویر برداری را برای مدت زمان مورد نیاز در کنار خود داشته باشند، هزینه های استفاده از یک گروه تخصصی در زمینه تصویر برداری هوایی به مراتب کمتر از هزینه های نگه داری و اسمبل یک هلی شات حرفه ای است. البته این بحث زمانی مطرح است که بخواهید از پلان ساختمان عکس و فیلم تهیه کنید چرا که برای خدمات نقشه برداری هوایی شما قطعا ناچارید از شرکت های نقشه کشی بهره ببرید. تخصص نقشه برداری هوایی با هلی شات و پهباد کار با این ابزار را برای نقشه برداران کاملا تخصص کرده است و نقشه برداران پس از تهیه عکس از زوایای مورد نظر دست به تولید نقشه می زنند. با استفاده از تصویر برداری هوایی با هلی شات می توان مدل های سه بعدی، تصاویر قائم سازی شده (ارتوفتو)، ابر رنگی نقاط تولید کرد. از این محصولات می توان نقشه های توپوگرافی، نقشه های پارسل شهری، کاداستر و سایر نقشه های موضوعی را تولید یا استخراج نمود

تعرفه نقشه برداری با هلی شات

تعیین هزینه برای خدمات نقشه برداری با هلی شات یا پهباد به عوامل زیادی بستگی دارد و صرفا داشتن تجهیزات و هواپیمای پرنده ملاک کافی نیست و نیاز به داشتن تیمی مجرب و خبره می باشد که آگاهی از تمام فاکتورهای تاثیرگذار در این زمینه را داشته باشد. شرکت نقشه برداری سپهر عمران با تخصص در زمینه نقشه برداری با هلی شات و پهباد توانایی لازم را دارد تا با قیمتی مناسب بتواند خدمات با کیفیت برای مشتریان خود ارائه دهد.


انواع هلی شات ( هلی شات برای خدمات نقشه برداری و ... )

هلی شات ها در انواع مختلف و جهت مصارف مختلف ساخته می شوند که برخی مربوط به مباحث فیلم برداری برای مجالس است و برخی که حرفه ای تر هستند برای خدمات نقشه کشی . برخی از این انواع هلی شات عبارتند از:

هلی شات سرگرمی یا هابی
این نوع از هلی شات معمولا حرفه ای نبوده و به صورت فول پک ارائه می گردند و جهت مصارف تفریحی و سرگرمی کاربرد دارند.
هلی شات نیمه حرفه ای
این نوع از هلی شات نیمه حرفه ای بوده و به GPS جهت مسیر یابی خودکار مجهز می باشند که میتوان آنها را به گیمبال جهت حرکت دادن دوربین مجهز کرد و در انواع مختلف ساخته میشوند و جهت مصارف سرگرمی و هنری و صنعتی کاربرد دارند.
هلی شات حرفه ای
این نوع از هلی شات کاملا حرفه ای بوده و جهت مصارف بسیار گسترده ای کاربرد دارند از جمله خصوصیات بارز آنها میتوان به سیستم خلبان خودکار، سیستم هوشمند لندینگ خودکار، GPS بسیار دقیق و حرفه ای، قابل برنامه ریزی بودن سیستم کنترل پرواز، قابلیت نصب انواع دوربین حرفه ای و.... اشاره کرد که امروزه جهت مصارف نظامی، مصارف صنعتی، تصویر برداری هنری و سینمایی و خیلی موارد دیگر بدان اشاره کرد. وقتی سخن از نقشه برداری هوایی با هلی شات می شود منظور همین نوع از هلی شات است. 

هلی شات

سپهر عمران | متخصص در خدمات نقشه برداری هوایی با هلی شات و پهباد های حرفه ای

نقشه برداری با هلی شات

شرکت سپهر عمران با تخصص در زمینه خدمات نقشه برداری هوایی با هلی شات و پهباد جز چند شرکت کاملا تخصصی در این زمینه می باشد که با بهره بردن از انواع تجهیزات مدرن نقشه کشی توانسته گام های بلندی در این زمینه بردارد. شرکت سپهر عمران به عنوان متخصصان نقشه برداری هوایی مجهز به تجهیزات کاملا حرفه ای از قبیل پرنده های عمود پرواز (کوادکوپتر، اکتاکوپتر) و هواپیمای فیکس وینگ این توانایی را دارد که هر گونه خدمات نقشه برداری با هلی شات و پهباد در زمین های با مقیاس بزرگ در مدت زمان مناسب و با هزینه عالی، با جزئیات بسیار بیشتر و دقیق تر نسبت به روش های نقشه برداری زمینی، به اجرا در آورد. متخصصان ما قادر خواهند بود از نقشه برداری های هوایی با هلی شات های مخصوص و حرفه ای ضمن اخذ تصاویر قائم به‌صورت یکپارچه و یکنواخت، برداشت دقیق جزئیات در نقاط شکست، ترانشه ها و سایر عوارض خاص توپوگرافی نقشه های توپوگرافی استانداری در مقیاس های ۱:۲۰۰۰ به شما ارائه دهند.

تمامی حقوق این سایت متعلق به شرکت عمرانی سپهر عمران می باشد