سپهر عمران > خدمات نقشه برداری هوایی در اصفهان
نقشه هوایی

خدمات نقشه برداری هوایی سپهر عمران

خدمات نقشه برداری هوایی به طور خلاصه، شامل تهیه تصاویر از نقاط مختلف سطح مورد نظر و ثبت آنها با اندازه گیری دقیق توسط ابزارهای موجود و ثبت در روی صفحه قابل نمایش. این ابزار در نقشه برداری هوایی به صورت های گوناگون وجود دارد که امروزه توسط ابزارهای جدید، پهپاد و هلی شات ها تهیه می شود. در اصل هر کاری که به وسیله نقشه برداری هوایی یا فتوگرامتری کلاسیک انجام می شود می تواند توسط پهپاد یا UAV مجهز به دوربین انجام شود، محدودیت هایی در بخش هایی از UAV وجود دارد که به روش کار مربوط نمی شود. در عمل ارتفاع پرواز مقیاس را محدود می کند. از طرفی پروژه های کوچک مقیاس می تواند با هزینه کمتر با پرواز هواپیما در ارتفاع بالا و پوشش کلی منطقه با عکس های کمتر نسبت به UAV انجام شود. از سوی دیگر، نقشه برداری هوایی با پهپاد در ارتفاع پایین که هواپیماها اجازه پرواز ندارند کار می کنند و دقت بیشتری در این ارتفاع دارند.

سپهر عمران

خدمات نقشه برداری هوایی سپهر عمران شامل چه خدماتی می شود؟

شرکت سپهر عمران با کادری مجرب و با بیش از یک دهه تجربه در زمینه نقشه برداری هوایی فعالیت خود را با به کارگیری متخصصین مجرب در حوزه نقشه برداری هوایی آغاز نموده است تا با بهره گیری از تکنولوژی پیشرفته و معتبر روز دنیا ، زمینه ارائه خدمات با کیفیت طراحی بر اساس خواسته های مشتری را فراهم نماید.


سپهر عمران

تصویر برداری هوایی دور برد

سپهر عمران

نقشه برداری هوایی پلان ساختمان


سپهر عمران

فتوگرامتری تصاویر هوایی

سپهر عمران

تصویر برداری پروژه های صنعتی

تخصص، تجهیزات و تجربه رمز موفقیت شرکت نقشه برداری هوایی سپهر عمران

شرکت سپهر عمران با تخصص در زمینه خدمات نقشه برداری هوایی جز چند شرکت کاملا تخصصی در این زمینه می باشد که با بهره بردن از انواع تجهیزات مدرن نقشه کشی توانسته گام های بلندی در این زمینه بردارد. شرکت سپهر عمران به عنوان متخصصان نقشه برداری هوایی مجهز به تجهیزات کاملا حرفه ای از قبیل پرنده های عمود پرواز (کوادکوپتر، اکتاکوپتر) و هواپیمای فیکس وینگ این توانایی را دارد که هر گونه خدمات نقشه برداری هوایی با پهپاد و هواپیماهای بدون سرنشین در زمین های با مقیاس بزرگ در مدت زمان مناسب و با هزینه عالی، با جزئیات بسیار بیشتر و دقیق تر نسبت به روش های نقشه برداری زمینی، به اجرا در آورد. متخصصان ما قادر خواهند بود از نقشه برداری های هوایی با پهپاد های مخصوص و حرفه ای ضمن اخذ تصاویر قائم به‌صورت یکپارچه و یکنواخت، برداشت دقیق جزئیات در نقاط شکست، ترانشه ها و سایر عوارض خاص توپوگرافی نقشه های توپوگرافی استانداری در مقیاس های ۱:۲۰۰۰ به شما ارائه دهند.

ویژگی تصاویر تهیه شده توسط تجهیزات شرکت سپهر عمران

  • قابلیت تصویر برداری، تصاویر بزرگ مقیاس و با قدرت تفکیک مکانی بالاکیفیت بالای داده ها و بکارگیری الگوریتم های پردازش خودکار
  • اعتباربخشی بالا و قابلیت کنترل سازگاری داده ها
  • مدل سه بعدی با ابر نقاط رنگی با تراکم بالا تا ۴۰ سانتی متر
  • امکان پردازش های دقیق طیف سنجی (آنامولی مواد)
  • کیفیت بالاتر محصولات مکانی: صدها برابر داده بیشتر
  • استفاده از پهپاد ها و هلی شات برای تهیه عکس از نقاط صعب العبور
  • فناوری نقشه برداری با پهپاد فوق سبک
  • دقت بسیار بالا به دلیل استفاده از میلیون ها نقطه به جای چند صد نقطه
  • سرعت بالا در انجام پروژه های نقشه برداری و صرفه جویی بسیار در وقت و هزینه
سپهر عمران
کادر مجرب متخصص
سپهر عمران
کیفیت در خدمات
سپهر عمران
مناسب ترین قیمت
سپهر عمران
تجهیزات پیشرفته
تمامی حقوق این سایت متعلق به شرکت عمرانی سپهر عمران می باشد